BRIDESTORY BLOG:

GLAMOUR

Eleganckie wnętrza, złoto połączone z bielą, różowe srebro, piwonie oraz ogrom świec – to znaki charakterystyczne stylu Glamour. W tym przypadku zasada „mniej znaczy więcej” nie ma zastosowania. Wszędobylskie bogactwo i zdobienia wylewają się z każdego, najmniejszego elementu.

Styl Glamour zdecydowanie wkupił się w łaski Par Młodych w Polsce. Coraz częściej pojawia się on jako motyw na przyjęciach weselnych w naszym kraju. Jego plusem jest zdecydowanie efektowność – jeśli jest odpowiednio dobrany i wyeksponowany pięknie prezentuje się na zdjęciach. Suknia Panny Młodej jest klasycznie biała, bogato zdobiona i najczęściej z eleganckim dekoltem na plecach. Do tego nie może zabraknąć luksusowej biżuterii.

Czy styl Glamour jest dla każdego? Czy stał się już na tyle uniwersalny, żeby od razu po niego sięgać? Zdecydowanie nie. To opcja dla Par odnajdujących się w tej stylistyce i posiadających na nią odpowiedni budżet. Miłośnicy wiejskiego stołu, surowo wykończonych wnętrz, czy papierowych lampionów nie będą się tu dobrze czuli.

Na co zwracać uwagę szukając miejsca przyjęcia weselnego chcąc urządzić je glamour? Przede wszystkim na przestronność wnętrza – musi być duże, z eleganckimi żyrandolami, kandelabrami oraz luksusowym wystrojem. Idealnie sprawdzą się tu pałace, eleganckie hotele lub dwory. Nowoczesną opcją jest również namiot – pod warunkiem, że jego otoczenie sprosta splendorowi Glamour.

Równie ważne jest menu, jakie oferuje obiekt. Dania muszą być wykwintne i w taki sposób również podane.

Czytaj więcej

na blogu bridestory

ŚLUB W PLENERZE

Każda Para Młoda marzy o tym, żeby dzień ślubu był magiczny i wyjątkowy. Każda pragnie uczynić ten dzień niezapomnianym. Również dla swoich gości. Dlatego też

Czytaj dalej >>

BOHO

Wygoda, luz i koronki? Witaj w stylu Boho! Boho wkroczyło do polskiej branży ślubnej całkiem niedawno i w mig zyskało ogrom fanów. To opozycja dla

Czytaj dalej >>

GLAMOUR

Eleganckie wnętrza, złoto połączone z bielą, różowe srebro, piwonie oraz ogrom świec – to znaki charakterystyczne stylu Glamour. W tym przypadku zasada „mniej znaczy więcej”

Czytaj dalej >>