BRIDESTORY BLOG:

BOHO

Wygoda, luz i koronki? Witaj w stylu Boho!

Boho wkroczyło do polskiej branży ślubnej całkiem niedawno i w mig zyskało ogrom fanów. To opozycja dla stylu Glamour. Pary Młode ceniące sobie wygodne stroje, lekkość i wszytko to, co oferuje nam natura zdecydowanie sięgną po ten styl, jako motyw przewodni.

Dominują tu kolory ziemi oraz surowość wykończeń. Wcześniej wspomniane koronki, lniane tkaniny, polne kwiaty oraz łapacze snów – to charakteryzuje Boho. Miło widziane są również nadpalone świece, stare zniszczone meble, jako element dekoracji oraz różnego rodzaju światełka, niekoniecznie pasujące do siebie na pierwszy rzut oka. Dekoracja kościoła oraz miejsca przyjęcia powinna w mig przywoływać skojarzenia z odpoczynkiem na łące w ciepły lipcowy wieczór :).

A co ze stylizacjami Pary Młodej? Odpowiedź jest jasna – wygodne. Panny Młode postawić powinny na lekkie, zwiewne i romantyczne suknie. Najlepiej w kolorze złamanej bieli, ecru…W tym przypadku popularna „princeska” odpada. Kreacja Panny Młodej powinna obfitować w koronki, frędzle czy pióra – te elementy idealnie komponują się z wnętrzarską jutą, czy lnem. Dopełnieniem obowiązkowo powinien być wianek z polnych kwiatów. Make-up? No make-up :). Często zapomniany Pan Młody w stylu Boho może się wyróżnić. Biały lub bordowy garnitur będzie strzałem w dziesiątkę. Mniej odważni panowie zawsze mogą postawić na klasyczną czerń przełamaną wariackimi, kolorowymi dodatkami w postaci krawata, czy skarpet.

Myśląc o stylu Boho od razu na miejsce uroczystości nasuwa się plener. Pięknym rozwiązaniem byłaby organizacja wesela pod gołym niebem, jednak bacząc na polskie anomalnie pogodowe dobrze zdecydować się na rozstawiany namiot, bądź coraz bardziej popularne stodoły.

Czytaj więcej

na blogu bridestory

ŚLUB W PLENERZE

Każda Para Młoda marzy o tym, żeby dzień ślubu był magiczny i wyjątkowy. Każda pragnie uczynić ten dzień niezapomnianym. Również dla swoich gości. Dlatego też

Czytaj dalej >>

BOHO

Wygoda, luz i koronki? Witaj w stylu Boho! Boho wkroczyło do polskiej branży ślubnej całkiem niedawno i w mig zyskało ogrom fanów. To opozycja dla

Czytaj dalej >>

GLAMOUR

Eleganckie wnętrza, złoto połączone z bielą, różowe srebro, piwonie oraz ogrom świec – to znaki charakterystyczne stylu Glamour. W tym przypadku zasada „mniej znaczy więcej”

Czytaj dalej >>